Albatrit Muçiqi së shpejti me këngë të reAlbatrit Muçiqi tashmë është gati për të sjell këngën e radhës.Kështu të paktën ka thënë vetë ai në një bisedë për RTV Dukagjnin, ku ka theksuar se kënga do të jetë ritmike dhe e plotësuar me videoklip.

Albatriti ka zbuluar se ky projekt, i cili do të publikohet gjatë këtij muaji ishte planifikuar për më heret mirëpo angazhimet e shumta kanë bërë që të shtyhet deri tani.

“Shpirti të do” titullohet projekti i fundit me të cilin u paraqit gjatë programeve festive të fundvitit dhe u mirëprit mjaft mirë nga fansat e tij.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here