Albani së shpejti do bëhet babë për herë të parëAlban Mehmeti së shpejti pritet të bëhet baba, pasi që bashkëshortja e tij Fjolla Svirca-Mehmeti është shtatzënë.

Këtë e kanë bërë të ditur vetë çifti përmes postimit të disa fotografive në profilin e tyre në Facebook.
Ende nuk dihet gjinia e bebes po prapë se prapë urojmë që bebja të jetë e shëndoshë dhe të ketë jetë të gjatë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here