Albani dhe Miriami i kushtojnë kohë vetes dhe dashurisë së tyre Çifti i njohur i showbizit shqiptar Miriam Cani dhe Alban Skënderaj kanë publikuar foto nga një pre shëtitjeve të tyre.

Ata janë më të dashuruar se kurrë dhe mesa duket kanë zgjedhur të kalojnë disa momente së bashku pa vajzën e tyre Ameli./Gazeta Express/

Albani dhe Miriami i kushtojnë kohë vetes dhe dashurisë së tyre

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here