albani-dhe-miriami-duken-te-lumtur
Duken te tille kur fotografohen, apo vertet cifti gjithmone eshte i lumtur?. Alban Skenderaj dhe Miriam Cani gjithmone vijne te lumtur si cift prane njeri-tjetrit, e ne urojme te jete keshtu e jo e kunderta “sa per sy e faqe”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here