Albana Osmani, prezantuesja e njohur e televizionit shqiptar Top Channel, mezi e pret fillimin e stinës së verës, pasi ajo ndihet seksi…dhe duket e tillë.

Prezantuesje a njohur e “Top Select”, “Ti Vlen”, “Top Fest” dhe “Big Brother Fans Club” tashmë është bërë hit në Facebook, më saktësisht në profilin e saj.

Me qindra ‘likes’ dhe me shumë komenteve pozitive, e ç’është me rëndësi, me një imazh fantastik, të jashtëzakonshëm dhe tejet seksi, ajo ka përshëndetur të gjithë adhuruesit e saj dhe të verës, që është si duket sinonim i një prej prezantuesve më të mira në tregun televiziv shqiptar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here