Albana Osmani sfidon De Biasin Prezantuesja e emisionit Fiks Fare ka postuar në IG një video ku shihet duke xhongluar topin me trajnerin e kombëtares, Gianni De Biasi. Aftësitë e Albanës në futboll duken mbreslënëse, po të kemi parasysh dhe një rrafishatë spektakolare të cilën ajo e ka paralajmëruar në postim:

“Sonte ne Fiks Fare ne @topchannelalbania kemi nje surprize e bukur per Tranjerit e Kombetares tone Gianni De Biasi . Ishte nder dhe kenaqesi e madhe ta takoja personalisht dhe ti thoja faleminderit ne emer te gjithe Shqiptareve!!

Sfida e xhonglimit se topit me koke eshte vetem fillimi , pasi do shikoni ‘rrafishatin’ me spektakolar qe keni pare ndonjehere , jam e bindur qe do ju mbetet ne mendje” – shkruan Albana.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here