Albana Osmani pozon ‘topless’ Albana poston fotografi të reja të sesionit me fotografin e njohur shqiptar.

Albana Osmani gjatë qëndrimit të saj në Amerikë, ka shrytëzuar të bëjë disa fotografi të bukura në studion e Fadil Berishës.

Prezantuesja nga Shqipëria këtë herë ka postuar foto të reja të këtij fotosesioni, ku shihet tërheqëse dhe pa rroba, vetëm në një palë dorëza të bardha.

Albana Osmani pozon ‘topless’

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here