Albana Osmani nxjerr ne pah kofshën e sajAlbana Osmani herë pas herë provokon me veshjen, por kohët e fundit siç duket “zhveshja” e saj do që të joshë dikë.Moderatorja e Fans Club te Big Brother, sot para emisionit ka realizuar disa foto të cilat i publikoi në faqen e saj zyrtare në Instagram.

Fotot tregojnë Albanën me një fustan të hapur, ku nxjerr ne pah kofshën e saj.

Prezantuesja televizive duket në formë mjaft të mirë, me trup te nxirë dhe të tonifikuar plotësisht gati për sezonin e verës dhe të plazhit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here