albana-osmaniModeratorja e ëmbël e Top Channel-it, Albana Osmani duket se është bërë “ngjarja e ditës” kur ngeli në trafik me një gome të carë.

Por, kjo brengë e saj nuk zgjati shumë, pasi për një bukuroshe si ajo, nuk munguan as djemtë e shkathtë të Topit që e rregulluan gomen me shpejtësi. “Eh, mos të lasht zoti pa një makine BMW dhe pa disa cuna të Topit”.

Burimi: Vipat.info

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here