Albana Osmani: Krenare për djemtë e KombëtaresPrezantuesja e njohur nga Shqipëria, Albana Osmani, me anë të një statusi në llogarinë e saj në Instagram, ka shfaqur gëzimin për fitoren e kombëtares shqiptare, dhe kualifikimin e saj në “Francë 2016”, shkruan Indeksonline.

“Krenare me djemtë e Kombëtares”, ka shkruar Osmani.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here