AlbanaModeratorja e njohur e ekranit të Top Channel këto ditë ka qëndruar në Kanë, ku është prezantuar në edicionin e 70-të të këtij festivali.

“Do të jem në Kanë për të prezantuar fushatën time sensibilizuese ‘Ti je një luledielli’ para organizatave botërorë, dhe të shohim kush do veshë në vazhdim një bluzë luledielli”, ka thënë Albana ditë më parë në një intervistë për Telegrafin.

Lexo po ashtu:
“Ti je një luledielli”, fushata që u jep dritë fëmijëve në nevojë! Albana Osmani, bukuroshja e ekranit – ambasadore e kauzave sensibilizuese
“Ti je një luledielli”, fushata që u jep dritë fëmijëve në nevojë! Albana Osmani, bukuroshja e ekranit – ambasadore e kauzave sensibilizuese
Gjatë qëndrimit atje, moderatorja e njohur ka pasur rastin të takohet me shumë prej fytyrave të njohura publike, ndërsa së fundmi ka treguar se ka takuar edhe një person mjaft të veçantë.

Fjala është për Jeremy Meeks. ish-të burgosurin më të bukur në SHBA, i cili më vonë u shndërrua edhe në model.
Në llogarinë e saj personale në Instagram, Albana ka publikuar disa fotografi, ku shfaqet në krah të Jeremyt.

“1 minutë heshtje mi gra” (sic.), shkruan Albana në p♪7rshkrimin e njërës prej fotografive. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here