Albana Osmani ju përshëndet nga shtrati Është një nga moderatoret shqiptare më të preferuara dhe diçka të tillë e dëshmon në çdo dalje apo postim të saj.

Prezantuesja Albana Osmani vijon pushimet e saj në Angli, ndërkohë që duket më në formë se kurrë. Këtë herë ajo ka publikuar një foto në të cilën shfaqet para momentit të gjumit tërësisht pa tualet.

Ja si i thotë ajo “natën e mirë” ndjekësve./Gazeta Express/

Albana Osmani ju përshëndet nga shtrati

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here