Këtë të hënë “Eurocosmetic Distribution” solli nëpërmjet një show artistik të organizuar në sallën e Akademisë së Arteve në Tiranë, markën e suksesshme amerikane “Matrix”. Imazh i sfilatës së zhvilluar ishte pikërisht moderatorja simpatike Albana Osmani.

Albana në këtë mbrëmje u shfaq me një look tërësish ndryshe dhe ekstravagant siç nuk e kishim parë më parë.

Madje edhe fustani që ajo mbante veshur ishte i përbërë me flokë dhe me detaje të tjera interesante në kuadër të kësaj sfilate të veçantë për modelet e flokëve. Matrix, është një markë amerikane e krijuar në vitin 1980 nga Arnie Miller.

1 Koment

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here