Albana Osmani fillon sezonin e plazhit Moderatorja Albana Osmani duket se ka nisur sezonin e plazhit.

Bukuroshja ka postuar foto në Instagram në të cilën shfaqet buzë detit, e veshur me një fustan të shkurtër.

Osmani dukej në formë mjaft të mirë fizike dhe gati për të marrë rrezet e para të diellit.

Albana Osmani fillon sezonin e plazhit

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here