Albana Bilalli në videoklip me bark të fryrë Albana Bilalli ka publikuar këngën e saj më të re të titulluar “Ti nuk je”.Kënga, e cila është me tekst dhe muzikë nga vetë këngëtarja, është realizuar me videoklip nga produksioni “Entermedia”, transmeton Telegrafi.

Si edhe kolegia e saj Fjolla Morina, edhe Albana ka zgjedhur që xhirimet e videos të bëhen gjatë kohës së shtatzënisë, duke u shfaqur me barkun e fryrë.

Por për dallim nga Fjolla, Albana nuk ka ekspozuar barkun apo ndonjë pjesë tjetër të trupit në videon e saj.

Megjithëse teksti i këngës nuk ka të bëjë me fëmijën e saj. Sipas këngëtares ajo ka dashur që ky videoklip thjeshtë të mbesë një kujtim për vajzën që tashmë ka ardhur në jetë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here