Alban Skenderaj vjen me këngën e re 'Dikur'Këngëtari i hiteve, Alban Skenderaj sapo ka bërë publike këngën e tij më të re.

Kënga quhet “Dikur” dhe që në minutat e parë është pëlqyer nga fansat e shumtë të këngëtarit.

Më poshtë atë mund ta dëgjoni edhe ju.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here