Alban Skënderaj, mesazh për vëllainVëllai, Taulanti kishte pësuar një aksident automobilistik dhe nga ai moment ishte në gjendje kritike në rrezik për jetë.Por fatmirësisht, pak ditë më parë ai doli nga koma dhe gjendja po i përmirësohet dita-ditës.

E Albani, për të parën herë është shprehur në lidhje me këtë zhvillim përmes një postimi në Facebook ku sipër fotos me vëllaun shkruan:

Shoku im, vëllai im, heroi im. Jemi sërish bashkë, më të fortë, më të rritur, më të lidhur se kurrë.Pas këtij postimi kanë pasuar komentet e fansave që i dëshirojnë Taulantit shërim të shpejtë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here