Alban Skënderaj feston një ditëlindje ndryshe nga të tjeratKantautori Alban Skënderaj duket se ka festuar këtë herë një ditëlindje ndryshe nga të tjerat.

Ai e ka festuar 34-vjetorin e lindjes me një pjesëtar të ri në familje, të voglën Ameli. “Prezenca e saj ka bërë që kjo të jetë ditelindja më e bukur e jetës time.

Faleminderit të gjithëve për urimet dhe dashurinë që na dhuroni. Një përqafim të ngrohtë nga Ameli, Miriami dhe unë,”-shkruan Skënderaj në rrjete sociale, ku gjithashtu ka postuar një foto me vogëlushen e tij.

Alban Skënderaj feston një ditëlindje ndryshe nga të tjerat

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here