Alban Ramosaj vjen me klipin e ri “A më do”Alban Ramosaj ka publikuar projektin e tij më të ri.

“A më do” titullohet kënga më e re e artistit shqiptar, të cilën e solli të realizuar me videoklip nga Max Production.

Ky projekt vjen pas dy vitesh pause dhe sipas Albanit, i cili ka shkruar vetë tekstin, kjo këngë është shumë personale për të.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here