Këngëtari Alban Ramosaj ka publikuar projektin e tij të ri të titulluar “Bitchi i mesnatës”.

Një titull i çuditshëm i këngës i cili vjen me një spot shumë karakteristik dhe kontrovers.

Këngëtari për Telegrafin ka shpalosur detajet ekskluzive të projektit, ku për gazetari Butrint Avdyli tregoi shumë prapaskena të tij.

Alban Ramosaj është ndër artistët më të përfolur në media edhe për romancat e tij me femra të estradës. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here