Alban Kondi e pagëzon djalin me emrin e të vëllait të ndjerVëllai Dr.Florit, Alban Kondi dhe bashkëshortja e tij, janë bërë prindër për herë të parë.

Këtë e ka bërë të ditur vetë gruaja e tij, Eneida Zalli, përmes rrjeteve sociale duke publikuar edhe një fotografi me foshnjën.

“Ai do të më thërrasë mami! Foshnja Floran Kondi, 14 maj 2016”, ka shkruar ajo në Instagram.

Emri i vërtetë i Dr.Florit ka qenë Floran Kondi, prandaj familja ka vendosur t’ia përtërijë atij emrin pas vdekjes.

Alban Kondi e pagëzon djalin me emrin e të vëllait të ndjer

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here