Tashmë lidhja mes këngëtares seksi Çiljeta Xhilaga dhe portierit të partizanit, Alban Hoxha është bërë publike.

Ndërkohë që këngëtarja duke bërë shkaka ka publikuar në rrjet dhe datën e saj të martetsës, por komenti më poshtë i këngëtares të bën vërtetë për të qeshur.

“S’e ka seriozisht jo, jo për gjë por kam edhe një koncert në këtë datë…” – ndërkohë ndjekësit kanë qeshur me këtë postim

 

2

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here