Moderatori i njohur i emisionit “Top Show” në Top-Channel, Alban Dudushi, është në një lidhje afatgjate me një vajzë 26-vjeçare nga Tirana që quhet Bieta Sulo.

Gazeta Shqiptare njofton se pas shkurorëzimit me ish-bashkëshorten e tij, Nigda Dako, Dudushi dhe Sulo njihen tashmë si një çift që kalojnë gjithë kohën bashkë.

Ata po ashtu punojnë së bashku duke qenë se partnerja e tij përgatit kronika të ndryshme për emisionin e tij të orëve të vona.

Së fundmi ata janë parë së bashku në plazhet në jug të Shqipërisë, ku janë ndjekur nga paparaci i gazetës.

2 KOMENTET

  1. po shume mire e paskan bere.hajde per hajer ishalla,dhe Albani mos ta zgjasi me shume tani por ti japi fund beqarise se ska cfare te presi me..urime te metejshme ciftit …

  2. Albani qe deklaronte se e kishte shokuar bukuria e Nigdes po tradhetonte me zj sulo hhahaha sa hipokrite jane njerzit e ekranit Do zoti nuk e ka shokuar dhe kjo e dyta se po ben gati te treten ,O Alban qyqari mos mbill kalamaj rrugeve te pakten ,Farmaci ka sa te duash .

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here