Jessica Alba, ka zbuluar se është sërish shtatzënë dhe se do të lindë fëmijën e dytë me burrin Cash Warren. Ajo e konfirmoi shtatzëninë e saj në Facebook, kur la mesazhin se ishte shtatzënë.

Ajo shkroi se ka vlerësuar gjithë vëmendjen dhe mbështetjen e fansave gjatë shtatzënisë së parë dhe se do ta rivlerësojë këtë, transmetojnë mediet amerikane.

Alba dhe Cash janë martuar në maj 2008, dhe një muaj pas dasmës, Alba lindi vajzën Honor Marie Warren.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here