Cash Warren nuk arriti t’ia ndante sytë për asnjë moment bashkëshortes së tij, Jessica Albës.

Cifti me fëmijët e tyre, së bashku dhe me disa miq kanë shijuar plazhet e mrekullueshme të Cabo San Lucas, në Meksikë gjatë ditëve tè festave.

Vetëm katër muaj më parë ,Jessica lindi vajzën e dytë, Haven por këto foto e tregojnë atë në një formë të shkëlqyer trupore.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here