Alba kthen rolin e Dark Angel në realitet Jessica Alba solli disa kujtime të karakterit të saj në Dark Angel të mërkurën, kur arriti në Aeroportin Ndërkombëtar në Los Angelos.

Aktorja 34 vjeqare kishte veshur tone të errëta derisa ecte nëpër rrugën e saj në aeroport.

Biznismenja e njohur kishte veshur një kmishë gri dhe një bluzë të zezë e poashtu një palë xhinse të zeza dhe këpucë ngjyrë hiri.

alba

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here