Alba dhe KutcherAta janë yjet që duken tamon dashnor, edhe pse Ashton Kutcher dhe Jessica Alba kanë filluar që të xhirojnë një film të ri.

Të dy aktorët kanë bashkuar forcat për të xhiruar komedinë romantike “Valentine’s Day”.

Bukuroshi i “Twilight”, Taylor Lautner, po ashtu do të luaj në këtë filma bashke me regjisorin e “Pretty Woman” dhe “The Princess Diaries”m Garry Marshal.

Por, Ashton ka shfrytëzuar edhe tulipanët për ta gudulisur tw dashurën e tij.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here