Al PacinoKur ishte i ri dihej që ishte seksi dhe shumë joshes, por që të ishte një zhigolo, askush nuk e kishte menduar kurrë se Al Pacino ka patur eksperienca prej zhilogoje.

Legjendari italo-amerikan Al Pacino ka rrëfyer se kur ishte i ri prostituohej me femra të ndryshme në Itali. Isha një maço i vërtetë dhe duke u argëtuar me femra më të mëdha në moshë fitoja një strehë në shtëpine e saj.

Të gjitha këto fjale janë thënë nga aktori 69-vjecar për “dekanen” Cindy Adams.

Al Pacino pohon se e gjitha kjo ka ndodhur ne vitet ’70-te,kur ai vendosi te braktiste studimet per te ndjekur endrren e nje karriere hollivodiane.

Ai u rikthye ne Sicili, ne token e prinderve, ku u fut ne borxhe dhe nuk kishte nje shtepi.Per te patur nje cati, vendosa te prostituohesha te nje grua me e madhe se une, duke i ofruar asaj trupin tim”, tha aktori.

Ndoshta ka qene pikerisht kjo etape e jetes, qe beri Al Pacinon te mos martohej kurre edhe pse eshte baba i tre femijeve.

Aktori i famshem njihet edhe per lidhjet e tij me Jill Clayburgh, Tuesday Weld, Marthe Keller, Carol Kane, Diane Keaton, Penelope Ann Miller dhe Madon­na.Ai jeton ne vilen e tij ne New York.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here