Eliza po pret fëmijën e saj të parë.

Eliza Dushku është shtatzënë.

Aktorja me prejardhje shqiptare po pret fëmijën e parë me bashkëshortin e saj, biznesmenin 54-vjeçar Peter Plandijan.

Vetë Eliza e ka konfirmuar lajmin për US Weekly, ndërsa ajo madje është shfaqur me barkun e fryrë në një event me bashkëshortin, përcjell Gazeta Express. 

Eliza dhe Peter janë martuar në një ceremoni private në gusht të vitit të kaluar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here