Ajo ka qenë e ngarkuar me punë duke xhiruar filmin e ri në Australi për disa muaj.

Dhe Eiza Gonzalez kaloi të premten në plazh, derisa u përshëndet me ishullin e Oz-it.

Aktorja 29 vjeçare publikoi imazhe në llogarinë e saj në Instagram, ku shfaqej tejet seksi në bikini të bardha.

Ajo ekspozoi këmbët e gjata seksi, barkun e sheshtë dhe gjoksin joshës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here