Kate Wright njihet për format trupore mjaft seksi.

Dhe aktoja dëshmoi se ajo është “hot”, teksa pozoi me bikini, në një foto të publikuar në llogarinë e saj në Instagram.

Ylli mahnitës i TOWIE, është shfaqur më seksi se kurrë, e veshur me bikini pink.

Sigurisht që e gjithë vëmendja e fansave të saj ka qenë tek gjoksi i saj shpërthyes, ku nuk munguan dhe komentet pozitive.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here