Aktorja Amanda Seyfried ka treguar se është në një pritje të ëmbël.

Në një event, veshur me një fustan të vogël të zi, ajo ka treguar barkun e rrumbullakosur. Seyfried është në pritje të fëmijës së parë me bashkëshortin e saj, aktorin Thoamas Sadoski.

Çifti është martuar në shtatur dhe që prej atëherë Amanda e ka mbajtur përgjatë gjithë kohës unazën e fejesës në dorë.

Kujtojmë se Seyfried dhe Sadoski, janë takuar në një shfaqejë “The Way We Get By”, vitin e kaluar ku nisën dhe romancën e tyre. Për mediat ata e bën të njohur lidhjen e tyre në muajin mars. /Blitz9 10

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here