Një gjest aspak të pahijshëm e ka bërë në rrjetet sociale

Edon Berveniku i njohur për rolin e tij të ‘Citit’ në serialin ‘O sa mirë’ ka publikuar një video të bërë në një vend në kryeqytet, shkruan lajmi.net
Ai ka filmuar një grua të mbuluar teksa po lëvizte në shkallët elektrike dhe videos ia ka lënë një shkrim ofendues.

“Hajer ishalla qito shkall dicka si t’dyshimta” ishte shkrimi i lënë në video, e kuptimin e këtyre fjalëve, vlerësojeni ju vet.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here