Aksidentohet Vesel KurtishajDjaloshi shqiptar nga Kosova i cili fitoi edicionin e tetë të Big Brother Albania 8, ka pësuar një aksident dhe siç shihni në foto që ju sjell më poshtë NOA.al, ai ka thyer krahun dhe ka marrë lëndime të tjera joserioze.

Incidenti që solli dëmtimin e Vesel Kurtishaj ndodhi gjatë provave për nisjen e programit artistik “Dance With Me” që nis transmetimin këto ditë në një Tv privat në Tiranë.

Në foto, Veseli shfaqet me producentin e emisionit Vera Grabocka që siç thotë ai, është e shqetësuar për dëmtimin e tij, porse shton se po përpiqet dhe do t’ia dalë.

Në fotot e mëposhtme e gjeni Veselin edhe me Gracianon, ish banor i Big Brother Albania, si dhe me partneren në emisionin muzikor, por edhe në disa foto te tjera.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here