ajza e këngëtares së ndjerë, Whitney Houston, Bobbi Kristina është rrikthyer në vëmendjen mediatike përsëri, por kësaj here për një aksident me makinë.

Bobbi Kris e cila shpesh qëndron në kryetitujtë e medieve rozë për gjera negative, kësaj here është përfshirë në një aksident derisa po udhëtonte me veturë, e cila u dëmtua krejtësisht.

Makina e tipit Camaro e 2012, i takonte vëllaut të saj të adoptuar njëherësh edhe të dashurit të saj, Nick Gordon.

Aksidenti ndodhi derisa Gordon po e ngiste veturën ndërsa Kris ishte pasagjeri. Që të dy kanë shpëtuar pa lëndime, dhe hetimet për rastin janë duke vazhduar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here