Aksidentohet Rozana RadiKëngëtarja Rozana Radi nuk e ka nisur në mënyrën më të mirë të mundshme aventurën e saj në programin ‘Your face sounds familiar’ që nis për pak ditë në televizionin Klan.

Ajo gjatë provave ka rënë nga lartësia dhe si rrjedhojë ka çarë këmbën.

Pas këtij aksidenti, Rozi ka përfunduar në spital teksa nuk dihet saktë nëse do jetë gati për të hënën.

Aksidentohet Rozana Radi

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here