Aksidentohet Redon MakashiKëngëtari, Redon Makashi është aksidentuar pak minuta më parë teksa udhëtonte për në Pogradec.

Automjeti me të cilin udhëtonte  këngëtari i mirënjohur ka dalë nga rruga. Mësohet se Makashi ka marrë disa dëmtime të lehta dhe është jashtë rrezikut për jetën.

Bëhet e ditur se ngjarja ka ndodhur në Përrenjas. Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit të këngëtarit Makashi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here