Aksidentohet këngëtarja Xhesika NdojaKëngëtarja që është përfolur shumë kohët e fundit për lidhjet e saj, ka pësuar aksident me makinë.

Ajo ka publikuar në Facebook një foto ku shihet se dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën dhe sipas Xhesikës ajo ka qenë një njërën nga makinat, edhepse ajo nuk shihet në vendin e ngjarjes.

Këngëtarja nuk dihet nëse ka pësuar ndonjë lëndim nga ky aksident komunikacioni, por ajo po poston vazhdimisht në llogarinë e saj në Facebook.

Aksidentohet këngëtarja Xhesika Ndoja

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here