Aksidentohet Kastro Zizo Diçka nuk shkon me një nga fotot që Kastro Zizo ka publikuar në Instagram.

Ai duket i enjtur në fytyrë dhe duket që ka dëmtuar edhe hundën.

Mesa duket një aksident por me pasoja të lehta i ka ndodhur Kastros. ‘Hundë derr kur bie si qafir’, shkruan ai përkrah fotos në Instagram.

Aksidentohet Kastro Zizo

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here