Aksidentohet Ermal MamaqiPrezantuesi Ermal Mamaqi, duket të ketë pësuar një aksident.“Miq, faleminderit për mbështetjen. Tani jam më mirë.

Këmbët për momentin nuk i ndjej por doktorrët më kanë dhënë shpres se do eci përsëri. Më duhet të rri 1 muaj në regjim dhe besoj se 6Ditë pa Ermalin do të ndërpritet pas këtij aksidenti që me ndodhi.

Unë dhe stafi u Digitalb urojmë mirëkuptimin tuaj. Ju përqafoj nga dhoma 23.”, ka shkruar ai në mbishkrimin e fotove që shihni.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here