Kengetarja Rezarta Shkurta e ka pasion fotografine dhe shpesh e shohim vete ate si personazh ne paraqitjet e saja sensuale dhe erotike. Nuk e shohim ne foto shpesh me bashkeshortin e saj, Ermal Hoxha, por kjo foto zbulon se prapa skenes, Rezarta eshte nje vajze qe kerkon shume ne dashuri. Besojme se edhe Ermali nuk e ka lehte te plotesoj gjitha deshirat e nje femre qe jep puthje akrobatike si kjo. /Albasnapz/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here