Kryebashkiaku i Tiranës dhe bashkëshortja e tij Ajola Xoxa u bënë prindër për herë të para para disa ditësh.

Ishte Veliaj ai që ndau foto emocionuese nga ardhja në jetë e djalit Kajan. Ndërkohë Ajola ka bërë sot reagimin e parë pas lindjes në rrjetet sociale.

Ajo ka publikuar një foto ndryshe nga ajo që pritej. Është një foto ku duket se retë e zeza çahen nga rrezet e dritës. Postimin Ajola ka preferuar ta lerë pa dixhiturë.

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here