Ajo është një nga modelet që po çmend fansat me foto provokuese dhe është imazhi i “Sporte Illustrated”, për reklamimin e të brendshmeve.

Tabria Majors nga Nashville, Tennessee, nuk ka pasur dëshirë që të pozonte deri sa një agjenci e vuri re atë në Instagram në vitin 2014. Ajo fillimisht ka punuar si pastruese dhe më pas kaloi në një modele me orar të plotë në vitin 2015.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here