Ish-fituesja e “Miss Botës” dhe idhull i shumë indianëve, Aishwarya Rai ka tërhequr vëmendjen e publikut për faktin se nuk është dobësuar, pavarësisht se kanë kaluar 6 muaj nga lindja e fëmijës së saj të dytë.

Aktorja më e suksesshme dhe më e adhuruar e Hollivudit Indian është konsideruar si një ndër femrat më e bukura në botë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here