Aida Doçi e bën të qajë hoxhë Elvis Naçin dhe Gold Ag, ja çka i kujtoiEdhe pse e re në skenën muzikore, këngëtarja Aida Doçi, po pëlqehet shumë nga publiku kosovar.

Ajo thuajse është e ftuara e përhershme e emisionit më të shikuar të zhanrit show “n’Kosovë Show”, shkruan Gazeta NewBorn. Por për pak minuta Aida Doçi ka emocionuar fort hoxhë Elvis Naçin dhe reperin e njohur shqiptar Gold Ag.

Në emisionin e Shpetim Deskut, “n’Kosovë Show”, Aida ka kënduar këngën e Adem Ramadanit, ilahinë për Mulla Jakupin, hoxhën nga Maqedonia,njofton Gazeta NewBorn.
Ja video:

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here