Aida dhe Morena shkëlqejnë në të kuqe gjatë xhirimeve për klipin e riKëngëtaret Aida Doçi dhe Morena Taraku kanë bërë të ditur se shumë shpejt do të vijnë me një duet.

Bëhet fjalë për një këngë ritmike, e cila është punar nga Chipsi, gjersa sot (e martë) kanë përfunduar edhe xhirimet e videoklipit.

Aida ka publikuar në llogarinë personale në Instagram një fotografi, ku ka treguar një pjesë të xhirimeve.

Në foto Moena dhe Aida shfaqen mjaft elegante në fustanet e gjata, teksa shkëlqejnë në ngjyrën e kuqe.

Ky duet do të shënojë një ndër bashkëpunimet e rralla në estradë mes artisteve femra. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here