Christina Aguilerës nuk i pëlqen të veshë të mbathura. Këngëtarja e ka zbuluar vetë sekretin, në “talk-show”-n ku i ishte e ftuar, “Chelsea Lately”.

“S’preferoj të mbaj veshur të brendshme. Më pëlqen të jem sa më e lirë të jetë e mundshme. Thjesht kjo jam unë!”, ka deklaruar bjondia. Gjithashtu ajo ka zbuluar edhe një sekret paksa me shaka: “Mund të them se është diçka tepër fuqizuese për atë që kam poshtë fundit…”.

Christina, e cila kishte lyer flokët e saj të kuqe me një xhaketë dhe pantallona të shkurtra, gjithashtu inkurajoi prezantuesen Chelsea për të hequr pantallonat e saj dhe për të paraqitur programin me të brendshme. Dhe prezantuesja e ka pranuar sfidën, duke dalë vetëm me.. “shortsa”

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here