Christina Aguilera duket se tashmë e ka humbur kontrollin mbi veten, që prej divorcit nga bashkëshorti i saj.

Këngëtarja ka shtuar shumë në peshë, frekuenton klubet e natës, duke dalë në shumicën e rasteve e dehur prej tyre dhe e ka humbur sharmin e një femre, pasi tashmë është shpërfytyruar.

Sikur të mos mjaftonte kjo, ajo është parë nëpër rruget e Los Anxhelos vetëm me mbathje, ndërsa ka qenë duke bërë pazar me të dashurin e vet.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here