Këngëtarja, Christina Aguilera, vazhdon të mahnisë me zërin e saj, por jo më me pamjen e saj. Bukuroshja duket se ka humbur tanimë elegancën me të cilën është karakterizuar gjithmonë.

Anëtarja e jurisë së “The Voice”, ka performuar në skenën e talent show të rinj, dhe ka mahnitur me zërin por jo me pamjen e saj.

Ajo kishte veshur një korse të zezë, që nxirrte në pah format e rrumbullakosura të saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here