Christina Aguilera dhe i fejuari i saj Matthew Rutler janë arrestuar natën e mbrëmshme në gjendje të dehur në Los Angelos.

Ata janë shoqëruar në komisariatin e policisë rreth orës 2:45 të mëgjësit të sotëm. Lajmi është bërë i ditur nga siti amerikan Tmz.

Në momentin e arrestimit në timonin e makinës së tyre ka qenë i dashuri i Aguileras, por që të dy ishin në gjendje të dehur saqë asnjëri prej tyre nuk ishte i vetëdijshmën dhe në gjendje të mbante veten e vet.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here